Piątek 19.04.2024

konkurs_plakat.pdf

Ogłaszamy wyniki

Międzyszkolnego Konkursu z Języków Angielskiego i Niemieckiego

“The idiom - What does it mean to you?”

„IDIOM“ – was bedeutet das für dich?”

Wyniki_Miedzyszkolnego_Konkursu_z_Jezykow_Obcych_-_SPSPSP_(1).pdf

jezyk_niemiecki_1_miejsce_Amelia_Lidmann_SP_w_Wojnowie.pdf

jezyk_niemiecki_2_miejsce_Michalina_Adamowska_SP_w_Wojnowie.pdf

jezyk_niemiecki_3_miejsce_Lena_Krawisz_SP_w_Wojnowie.pdf

jezyk_angielski_1_miejsce_Marcel_Kujawa_SP_w_Wojnowie.pdf

jezyk_angielski_1_miejsce_Alicja_Szrajner_SP_w_Wojnowie.pdf

jezyk_angielski_2_miejsce_Dawid_Zimnicki_SP_w_Sicienku.pdf

jezyk_angielski_2_miejsce_Kinga_Zwiewka_SP_w_Sicienku.pdf

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w

XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci
organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”.

Regulamin:Konkurs_KRUS.docx

NABÓR DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO, ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH I KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA TERENIE GMINY SICIENKO NA ROK SZKOLNY 2024/2025

pobierz tutaj:

Informacje dotyczące opieki stomatologicznej uczniów  dla Rodziców:

pismo_do_Rodzicow_-_zasady_realizacji_opieki_stomatologicznej_-_Trzemietowo.pdf

pismo_przewodnie_do_Rodzicow_-_Trzemietowo.pdf

proces_obslugi_Pacjenta_profilaktyki_stomatologicznej.pdf

wzor_sprzeciwu.pdf

zgoda_na_kontakt_z_Corten_Dental.pdf

Mamy wielkie serca!!!
Podziękowanie

W czwartek oraz piątek 17, 18 marca 2022 roku zorganizowaliśmy w naszej szkole zbiórkę środków pieniężnych dla poszkodowanych w wojnie obywateli Ukrainy, zwłaszcza dzieci. Nasi wolontariusze przeprowadzili kwestę do specjalnej puszki we wszystkich klasach oraz podczas zebrań z rodzicami. Komisja przeliczyła zawartość skarbonki.
Okazało się, że zebraliśmy 1400 złotych (słownie: tysiąc czterysta złotych)!!!

Jesteśmy dumni z postawy naszych Uczniów,
Ich Rodziców/Opiekunów Prawnych
oraz Pracowników szkoły.

Każda ofiarowana złotówka to niezwykły gest wsparcia i solidarności.
Mamy nadzieję, że przekazane na specjalne konto Polskiej Akcji Humanitarnej środki, pomogą
w dramatycznej sytuacji, w jakiej znaleźli się nasi wschodni sąsiedzi.

Organizatorzy:

PODZIĘKOWANIE!

Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i przynieśli dary dla uchodźców wojennych z Ukrainy. W zbiórkę włączyły się nie tylko dzieci szkolne, ale i przedszkolaki, starannie zapakowane paczki w imieniu rodzin przynosili również rodzice. Wśród darów znalazły się m.in.: środki higieny i czystości, koce, karimaty, śpiwory, sporo długoterminowej żywności, nowa odzież, a także artykuły papiernicze dla dzieci, kredki, itp., zabawki.

Część darów (w tym: konserwy i koce)  przekazaliśmy już do transportu do Lwowa. Środki czystości i higieny osobistej jako tzw. pomoc celowana została przekazana ukraińskim rodzinom mieszkającym w rejonie Bydgoszczy. Dzisiaj z kolei przekazaliśmy żywność dla osieroconych ukraińskich dzieci zakwaterowanych w placówce opiekuńco-wychowawczej w Karolewie. W sobotę nasze dary dla dzieci niepełnosprawnych z Ukrainy pojadą  do ośrodka  harcerskiego w Smerzynie k.Łabiszyna.

Wszystkim, i darczyńcom, i wolontariuszom, należą się ogromne podziękowania.
To jest fantastyczny gest serca.

Bardzo dziękujemy!

34.Drużyna Harcerska  „Wędrowne Ptaki”

Szkolne Koło Caritas

SZUKAMY MATERIAŁÓW NT. BŁOG. KS. STEFANA WINCENTEGO FRELICHOWSKIEGO

Jeśli ktoś ma informacje, zapiski,  zdjęcia  błog. księdza Stefana Wincentego Frelichowskiego lub Jego Rodziny, proszony jest o kontakt z naszą szkołą - tel. 52 582 89 33. Poszukuje tych materiałów pan dr Robert Zadura zbierający materiały do biografii o ks. Frelichowskim. Poniżej zamieszczamy słowa p. dr Roberta Zadury:

"Jego rodzina ze strony ojca pana Ludwika Frelichowskiego mieszkała w Trzemiętowie. W XIX w. postawił tam swoje gospodarstwo i cegielnię Jakub Frelichowski, który był rolnikiem i kołodziejem. Dziś po tym miejscu nie ma  już niestety śladu. Choć ostatnio udało mi się odnaleźć w tym miejscu cegłę, którą wypalał w swojej cegielni pan Jakub Frelichowski. Pan Jakub był z kolei synem Wojciecha Frelichowskiego, który mieszkał w Samsiecznie. Stąd też moja serdeczna prośba do rodziców dzieci ze szkoły, aby zobaczyli w swoich zbiorach czy mają jakieś stare zdjęcia Samsieczna, Trzemiętowa oraz Byszewa z okresu międzywojennego. A może znali rodzinę Państwa Frelichowskich mieszkającą na tych terenach? Będę ogromnie wdzięczny za każde wspomnienie i zdjęcie.

Stefan Wincenty Frelichowski bardzo lubił odwiedzać rodzinę mieszkającą w Trzemiętowie. Poniżej przesyłam kilka zdjęć Błogosławionego z Trzemiętowa..."

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej szkole:

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat

szczepieniauczniowwwieku1218latinformacjedlaszkoli.docx

kwestionariuszwstepnegowywiaduprzesiewowegoprzedszczepieniemosobyniepelnoletniejprzeciwcovid19.pdf

Koordynatorzy_medyczni_punktow_szczepien_masowych_-_rejon_bydgoski_(1).xlsx

17 kwietnia 2021 roku - 12 lat istnienia naszej strony internetowej -
(od 17.04.2009 roku).

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA SZKOLNEJ STRONY INTERNETOWEJ!

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE OTWARTE -
zapraszamy do obejrzenia