OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

NAGRODA KRAJNIANKI

Nagroda Krajnianki dla najlepszego ucznia szkoły uchwalona została przez Radę Pedagogiczną Szkoły Podstawowej im. Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie 23 czerwca 2010 roku. Może ją otrzymać uczeń klasy szóstej, który ma:

• średnią ocen co najmniej 4,75
    •  wzorową ocenę zachowania
    • wynik sprawdzianu kompetencji w klasie szóstej – 35 punktów lub więcej.

Po raz piewrwszy Nagroda Krajnianki została wręczona w 2014 roku. Otrzymała ją Patrycja Pochowska, która uzyskała średnią ocen: 5,4, wzorowe zachowanie oraz 39/40 punktów ze sprawdzianu kompetencji w klasie VI.

W 2015 roku Nagrodę Krajnianki otrzymała Dominika Andrzejewska – średnia ocen: 5,6 , wzorowe zachowanie oraz 92,0% - sprawdzian kompetencji klas szóstych.
    W 2016 roku Nagroda Krajnianki dla najlepszego ucznia szkoły zostala wręczona Zuzannie Rakowicz - średnia ocen – 5,3, wzorowe zachowanie  oraz wynik ogólnopolskiego sprawdzianu kompetencji klas szóstych – 91,6%