Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie

 

Nawigacja

Osiągnięcia uczniów

2010/2011

  

*********************************

Konkurs plastyczny Nadleśnictwa Runowo Krajeńskie

III miejsce - Monika Kolber

*********************************

Konkurs: „Najpiękniejszy album o Janie Pawle II”

Wyróżnienie - Karolina Cackowska

*********************************

Gminny konkurs: „Moja biblioteka’

Wyróżnienie - Oliwia Wekwejt

*********************************

Gminny Konkurs plastyczny: „By czytać się chciało…’

Wyróżnienie  - Dominika Andrzejewska

*********************************

Gminny Konkurs Recytatorski: „O pióro Wójta…”

II miejsce - Dominika Andrzejewska

 

*********************************

Konkurs Oszczędzania SKO-Bank Spółdzielczy
w Bydgoszczy

Uczniowie – SKO

 

*********************************

VII Gminna Corrida Ortograficzna o Złoty Długopis Dyrektora SP Samsieczno

III miejsce - Mateusz Chojnacki

 

*********************************

Gminny Konkurs Ekologiczny

W kategorii: plakat:

 I miejsce - Weronika Wesołowska, Monika Kolber

Wyróżnienie - Oliwia Wekwejt

W kategorii: wiersz:

I miejsce Kasia Kielman

Wyróżnienie - Marek Banaś

W kategorii: wiedzy ekolog.:

II miejsce - Jan Mikołajczyk

 

*********************************

IX Hufcowy Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej

I miejsce w kategorii piosenki harcerskie i  m. w kategorii piosenki turystycznej  -34. Drużyna Harcerska „Wędrowne Ptaki”

 

*********************************

 

Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej
w Mochlu

I miejsce - Szkolny zespół folklorystyczny„Frechowne Sznupki’

*********************************

XIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny
pt.: " Zapobiegamy pożarom"

III miejsce - Klaudia Witek kl. I

*********************************

 

Regionalny Przegląd Zespołów Folklorystycznych
w Olszewce

I miejsce – Zespół „Frechowne Sznupki”

 

*********************************

 

Gminny Konkurs Grafiki Komputerowej
w Trzemiętowie

 

III miejsce Oliwia Wekwejt kl. IV

 

*********************************

 

VI Powiatowy Konkurs Plastyczny
„Jestem bezpieczny na drodze”

Wyróżnienie

Dominika Andrzejewska kl. II

Martyna Bukato kl. II

 

*********************************

 

Wyróżnienie dla zespołu „Frechowne Sznupki”
w I Powiatowym Festiwalu Folkloru i Sztuki Ludowej
w Sicienku

 

 

*********************************