Przedszkole przy szkole

Projekt „Przedszkole przy szkole”

Projekt pn. „Przygotowanie oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych do świadczenia wysokiej jakości usług na rzecz dzieci w wieku przedszkolnym” jest  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W dniu 18 czerwca 2014 roku została podpisana umowa o dofinansowanie projektu pomiędzy Województwem Kujawsko – Pomorskim a Gminą Sicienko.

Projekt przewiduje w naszej szkole:
    1) Wykonanie bezpiecznej nawierzchni na przyszkolnym placu zabaw.
    2) Zakup  wyposażenia do utrzymania czystości w pomieszczeniach, wyposażenia kuchni, mebli do sal przedszkolnych i szatni, wyposażenia wypoczynkowego, zabawek, pomocy dydaktycznych, wyposażenia zapewniającego bezpieczne warunki opieki nad dziećmi, sprzętu ICT, audiowizualnego, tablic interaktywnych oraz zabezpieczenie grzejników w salach przedszkolnych.

Do tej pory nasze przedszkolaki otrzymały już sprzęt ICT , w tym tablicę multimedialną.   W trosce o jakość posiłków przygotowywanych dla naszych przedszkolaków w szkolnej znalazły się już nowe urządzenia: wilk do mielenia mięsa, szatkownica do warzyw, zmywarka z wyparzaczem, obieraczka do ziemniaków, patelnia elektryczna uchylana, zaparzacz stalowy, stalowe blaty robocze, wózek kelnerski, termos stalowy do przenoszenia żywności. Trwają końcowe prace przy montażu bezpiecznej nawierzchni.

Z najwyższym zaciekawieniem dzieci czekają na nowe zabawki i sprzęt wypoczynkowy.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego